10/2014 - Publicistika - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Eiropas vērtības skolniekiem

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 28/10/2014 22:28:24
Modernā seksa audzināšana: orālais sekss septītās klases skolniekiem. Tādu nosaukumu savai šodienas publikācijai populārajā vācu avīzē Spiegel (latv. val. spogulis) devis žurnālists Jan Fleischhauer. Raksts mani patiesi šokēja, tādēļ nolēmu to iztulkot. Tā kā neesmu profesionāls tulks un nevēlos arī tādu tēlot, mans tulkojums būs diezgan brīvs. Izbaudiet arī Jūs rietumu vērtību garšu. Savos pūliņos, aizstāt tradicionālo izpratni par ģimeni, seksuālā pedagoģija pielieto neparastas metodes: seksa pedagoģijas profesionāļi piedāvā skolu mācību stundās skolēniem nodarboties ar vibratoru*, rokas dzelžiem un ādas pātagām.

10 noteikumi kā būt laimīgai un veiksmīgai – atslēga uz Laimību

Publicējis Alma Kopa sadaļā Izglītība · 22/10/2014 22:50:59
Kontrolējiet savas domas (apziņā un zemapziņā)! Domājiet tikai labu un tikai par labo. Redziet nevis problēmu, bet risinājumu! (Tas padarīs Jūs pievilcīgāku!)

Šodien glorificējam H. Cukuru - rīt rīkosim jaunu Holokaustu...

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 22/10/2014 22:39:27
Pārpublicēju (avots norādīts zemāk): Muzikālā drāma „Cukurs. Herberts Cukurs” bez šaubām kļuva par vienu no skandalozākām šī gada Latvijas teātra izrādēm. Diemžēl tam par iemeslu ir nevis tās mākslinieciskā kvalitāte, bet galvenā varoņa izvēle. Neviens nenoliedz Herberta Cukura sasniegumus aviācijas jomā, bet viņš bija arī bēdīgi slavenās „Arāja komandas” loceklis. Un galveno ūdensšķirtni nosaka tieši attieksme pret šo faktu - vai ir iespējams dalību slepkavu vienībā uzskatīt par maznozīmīgu epizodi, kurai kopumā nav jāietekmē šī cilvēka tēls?

Finks kļūdījās

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 9/10/2014 13:56:58
Nolēmu uzrakstīt, jo man ir apnicis skatīties, kā šis E. Finka kļūdainais pareģojums laiku pa laikam tiek pielietots un publicēts, lai maldinātu tautu, lai manipulētu ar mums. Būsim gudri un domāsim līdzi! Neļausim mūs mānīt ar kļūdainiem pareģojumiem!

Brīnumainais Saeimas vēlēšanu cirks

Publicējis Alma Kopa sadaļā Politika · 9/10/2014 08:47:57
Cik gan jautras un naivas ir šīs vēlēšanas Latvijā! Vēlēšanu biļetes sadrukātas atliku likām, tā, ka skaitītāji skaitot var nomainīt jebkuru biļeti - vēlēšanu sarakstu! Ar šo es negribu teikt, ka visos vēlēšanu iecirkņos un visas vēlēšanu komisijas tagad, skaitot, čakli maina vēlēšanu lapiņas pret sev vai saviem kungiem vēlamām lapiņām. Tajā iecirknī, kurā es šodien vēlēju, domāju, ka tur komisijā esošās man divas pazīstamās kundzes, noteikti neviltoja vēlēšanu rezultātus. Bet vai to pašu var teikt par citiem iecirkņiem? Visticamāk, ka lielākajā daļā iecirkņu bija ievēlētas godprātīgas komisijas, kuras nekādā gadījumā neveiktu nekādas manipulācijas ar tautas balsojumu.
Tālāk
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu