Iesniegums par demokrātijas glābšanu Latvijā iesniegts CVK - Publicistika - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Iesniegums par demokrātijas glābšanu Latvijā iesniegts CVK

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 29/6/2014 14:19:54

Nepaliec malā! Atbalsti arī Tu demokrātiju Latvijā!

Ceturtdien, 19.jūnijā CVK sekretārs Ritvars Eglājs pieņēma biedrības pārstāvjus. Pēc laipnas sarunas, tika pārbaudītas pases un atnestie dokumenti. Plkst.12:30 reģistrēja iesniegumu:

http://atvertaparvaldiba.info/

Iepriekš, 17. jūnijā, pēc vētrainām diskusijām, deviņu biedrību pārstāvji atvēra parakstīšanai Vienošanos par referendumu
http://atvertaparvaldiba.info/component/…..
aicināti pievienoties

Plašāka sanāksme notiks 3.jūlijā (ceturtdienā) plkst. 15.

Biedrība "Atvērtās pārvaldibas partnerība Latvijā"

Iesnieguma teksts:

Par 2012.gada 8.novembra likuma „Grozījumi likumā „Likums par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu"" atcelšanu

1.pants. Atzīt par spēkā neesošu un atcelt 2012.gada 8.novembra likumu "Grozījumi likumā "Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu"".
2.pants. Likums stājas spēkā tā pieņemšanas brīdī.


-----------------------------------------------------------------------------------------------

Daži komentāri no kāda sociālā tīkla:
a:
Interesanti šajā lietā ir tas, ka tiesas spriedumu par šo likumu sprieda Kūtris, Sudrabas labā roka. Viņa sprieduma rezultāts apmērma bija tāds: šis likums nekādi neietekmējot demokrātiju Latvijā. Satversmes 2. pants par suverenitāti saglabājoties.
Levits, tas ir tas ebrejs, kurš mums tagad preambulu Satversmei devis, bija viens no spilgtāajiem argumentētājiem pret iepriekšējo likumu, kurš paredzēja, ka jāievāc 10000 balsu.
.......
Tādi lūk tautas mīlētāji!!!!!!!!! Kūtris, Levits, Sudraba...


b:
...
, vēl vairāk - 17.jūnijā bija sapulce, kurā Ivars Redisons prezentēja šo projektu. Es biju ieskrējis ... Tur bija atnācis arī Kūtris - kā Sudrabas biedrības pārstāvis. Arī grib atbalstīt. Par 1922.gada redakcijas atjaunošanu viņš izteicās, ka tur varot būt sarežģījumi, jo sākotnējā likuma redakcija vispār(!) pa šiem gadiem netika atjaunota.

a:
Tas nu gan par Kūtri ir smieklīgi!

Nu man acis atvērās. JO

17.06. bija izstrādāts iesniedzamais likumprojekts ar ārkārtīgi rupju kļūdu: proti bija nosaukts pavisam cits likums (no 2012. gada septembra), kurs it kā "atceļams" tautas nobalsošanā, nevis tas, kuru mēs īstenībā gribam atcelt, proti, likumu no 2012. gada 8 novembra.
.....
Kad es šo milzīgo kļūdu ieraudzīju, es nodomāju, ka Ivars R. par mums visiem ņirgājas. Uzrakstīju viņam diezgan dusmīgu vēstuli. Norādiju uz rupjo kļūdu.

Viņš gan uz šo norādi nereagēja, bet beigu beigās, es viņu lapā nu redzu, ka iesnieguši tomēr manu piedāvāto variantu, un ne to, kuru kopā ar Kūtri 17.06 izstrādājuši...


b:
Nu, tur uz vietas bija ap 20 cilvēkiem no dažādām organizācijām. Nevienam jau nebija uz rokas izdrukāts likums ar grozījuma datumiem utt. Bet tas tā...

a:
Tas tādēļ, ka tauta sev neuzticas, mekē visādas populārās sejas. Bet tās populārās sejas visi ir nelieši. Tā arī tas Kūtris ar visu vadoni Sudrabu.
.....
Protams, tieši tādi Kūtri un Leviti izstrādā tādus 2009. gada MK noteikumus par "pareizu" likumprojektu izstrādi un iesniegšanu, ka tauta vairs neko nesaprot un no visa baidās. Tādēļ arī uz tādām tikšanām aicina tos Kūtrus.

Cik man zināms, vispaz priekšvakarā notika arī konsultācijas ar kādu no CVK pārstāvjiem, lai tas arī palīdzot.

Nu redzēsim, ka "speciālisti" būs nolīdzējuši.

Kūtris gandrīz savu panāca, ka gandrīz tika iesniegts pilnīgi aplams Likumprojekts ar vēlmi atcelt pavisam citu nenozīmīgu likumu

Tas nav attaisnojums. Kūtrim tas bija jāzina no galvas. (viņš taču tiesu tieši par šo likumu nesen sprieda) Un turklāt es domāju, ka katrs, kurš uz turieni gāja, iepriekš visamz vienu aci uz to likumu uzmeta, ko vēlas atcelt.
.......
Turklāt Ivaram R. tas noteikti bija arī izdrukāts.


Izrādās, ka šis "speciālists" Kūtris, pamatīgi gribēja mums visiem, tas ir tautai, iegriezt!!!!!!!!!

Nelietis!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sudrabas labā roka!

Redz kā viņi izskatās, šīs populārās sejas!

Par to informācija mums vēl īpaši jāizplata!
........
Nevar būt, ka viņš nepamanīja šo rupjo kļūdu, ja pats par to nesen tiesu spriedis, kā Satversmes galvenais tiesnesis!

Tas tik tiešām ir jautri!
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu